Małgorzata Kidawa-Błońska o starcie w wyborach na przewodniczącego PO: Nie jest to moje marzenie

Małgorzata Kidawa-Błońska o starcie w wyborach na przewodniczącego PO: Nie jest to moje marzenie

„Wybór szefa partii, zmiana funkcjonowania partii jest koniecznością i to musi nastąpić, ale to jest trzeci krok, bo pierwszy, najważniejszy, tu i teraz to jest Senat i nasz klub. Od tego jak będzie ułożony nasz klub, jak podzielimy sobie zadania, będzie zależała przyszłość partii” – stwierdziła w Porannej rozmowie w RMF FM Małgorzata Kidawa-Błońska pytana o to, czy wystartowałaby w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. „Jeżeli będą wybory na szefa partii ja taką decyzję może rozważę, może nie. Nie jest to moje marzenie” – dodała.

118
-
Rates : 0
Related videos

Comments are closed.