Aneta “kolekcjonuje modę” przez traumę z dzieciństwa… [Żony Miami]

Aneta "kolekcjonuje modę" przez traumę z dzieciństwa... [Żony Miami]

Oglądaj "Żony Miami" w Playerze: https://player.pl/playerplus/programy-online/zony-miami-odcinki,32969/odcinek-6,S01E06,217248
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
W gorącym Miami nadchodzi czas kolejnych imprez. Urodziny, rocznice. Co tu ukrywać, każda okazja jest dobra, żeby spotkać się z przyjaciółmi, uraczyć dobrym alkoholem, a przede wszystkim pokazać się.

Ela stroi się na urodzinowe barbeque męża jej przyjaciółki, Orianne – byłej żony Phila Collinsa!

Dla Eli impreza to kolejna szansa na poznanie kandydata na męża. Tym samym musi wyglądać zniewalająco.

Aneta z kolei szykuje się na wieczorne wyjście do ulubionej restauracji. I choć jej garderoba swoją wielkością mogłaby równać się z niejednym mieszkaniem w Polsce, partnerka Gorge’a staje przed, znanym wszystkim kobietom, dylematem – „w co tu się ubrać?”.

Tymczasem Ewa i Mike świętują kolejną rocznicę ślubu. Małżonkowie wracają wspomnieniami do początków swojej znajomości i najbardziej romantycznych chwil w ich życiu.

Nadchodzi długo wyczekiwany przez Sylwię dzień – 30. urodziny. Z tej okazji kobieta szykuje wystawne przyjęcie dla swoich przyjaciół. Niestety, brakuje na nim jednak najważniejszego gościa. Jej partnera. W ramach rekompensaty mężczyzna zostawia ukochanej… drobny upominek.
#tvn #żonymiami #playerpl

(Visited 4 times, 1 visits today)
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
<!-- /wp:i

About The Author

You might be interested in

Przejdź do paska narzędzi