Co wspólnego mają owady i nowoczesne operacje neurochirurgiczne? [36,6]

Co wspólnego mają owady i nowoczesne operacje neurochirurgiczne? [36,6]

Oglądaj "36,6" na player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/366-odcinki,5136/odcinek-6,S08E06,186880
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
Ewa Drzyzga porusza niezwykle trudny i ważny temat jakim jest niepłodność. Czy kobiety chorujące na endometriozę muszą pogodzić się z brakiem możliwości zajścia w ciążę? To oraz inne trudne pytania prowadząca Ewa Drzyzga zadała specjalistom w trakcie swojej wizyty w klinice leczenia niepłodności.
Reumatoidalne zapalenie stawów to nieuleczalna choroba, która dotyka coraz więcej młodych ludzi. Czy da się ją zatrzymać i złagodzić jej objawy? Pokażemy wam, jak radzą sobie z nią specjaliści medycyny nuklearnej.
Otyłość jest jedną z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych. Nie zawsze jednak można poradzić sobie z nią za pomocą diety i ćwiczeń. Kiedy niezbędna jest interwencja chirurga? Czy sam zabieg zmniejszenia żołądka rzeczywiście rozwiązuje problem zbędnych kilogramów? Zespół specjalistów rozwieje wszelkie wątpliwości Ewy Drzyzgi, a pacjentka Marlena opowie, jak żyje jej się z żołądkiem o objętości 150 ml.
Jak pracuje neurochirurg mając do dyspozycji pole widzenia podobne do tego, jakie mają owady? Niezwykle skomplikowane operacje guzów mózgu z użyciem najnowocześniejszych technologii, czyli egzoskopu, dają nadzieję ciężko chorym pacjentom.
Starczowzroczność i najnowsze osiągnięcia technologiczne w jej leczeniu. Jak wygląda laserowa korekcja wzroku i kto może się jej poddać?
#EwaDrzyzga #36i6 #TVN

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
(Visited 1 times, 1 visits today)
<!-- /wp:i

About The Author

You might be interested in

Przejdź do paska narzędzi