Film, który zdobył aż cztery Oskary! Oglądaj „Parasite” już od 21 lutego w Playerze!

Film, który zdobył aż cztery Oskary! Oglądaj

Oglądaj „Parasite” od 21 lutego na player.pl: https://player.pl/playerplus/filmy-online/parasite,168221
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
Film zdobył cztery nagrody na 92. ceremonii wręczenia Oscarów w kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz oraz otrzymał Złotą Palmę na Festiwalu w Cannes. Pokonał tym samym Quentina Tarantino i jego genialny film „Pewnego razu… w Hollywood”.
Młody chłopak dostaje pracę jako korepetytor córki bardzo zamożnego małżeństwa. Szybko wymyśla sposób, aby zapewnić zatrudnienie całej swojej rodzinie.

Historia ubogiej południowokoreańskiej rodziny, która mieszka w trudnych warunkach, w suterenie wielopiętrowego budynku mieszkalnego. Student bez pieniędzy i perspektyw dostaje nagle szanse dawania korepetycji w dobrze sytuowanym domu. Los stwarza mu okazję, aby zmienić dotychczasowe życie… Kim Ki-woo opracowuje perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko sukces, rodzina będzie musiała zawalczyć o siebie. Ludzie, którzy nie mają nic do stracenia, nie będą mieli skrupułów, aby przekroczyć wszystkie granice. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces.

Related videos

Comments are closed.