HEZBOLLAH – Powstanie oporu

HEZBOLLAH - Powstanie oporu

Jeżeli zobaczyłeś cały ten materiał, sumiennie pomyśl o tym, kto nazwał ich organizacją terrorystyczną i tak naprawdę dlaczego.

Puzzel do puzzla, połączcie fakty a być może już zdacie sobie sprawę, dlaczego na liście celów podbicia krajów USraela są nie tylko te co uległy jak Irak, czy Libia, ale właśnie Syria, Liban oraz przede wszystkim Iran?

Gen. Wesley Clark; plany podboju 7 państw przez USA [2007]

Sam terroryzm to zaiste straszak XXI wieku o wprost nieograniczonych mozliwościach względem naznaczonego jak i społeczeństwa by p[rzed nim sie broniło. A wojna z terroryzmem to naprawdę skomplikowana sprawa i trudno rozeznac się kto jest kim. WTC był tego kamieniem milowym rozpoczynając tą nowoczesną formę represji, terroru i pokojowego równania krajów z ziemią.

Komik Steve Hughes świetnie to wypunktował:

Więcej o Partii Boga możecie przeczytać choćby tu:
https://wolnemedia.net/hezbollah-historia-organizacja-idea/

Aha, jeżeli wpadliście w macki propagandy jakoby to zło wcielone mordujące chrześcijan i takie tam kłamstwa, zamieszczam cytat z powyższego artykułu, który dosadnie to podsumowuje:

„Hezbollah wydaje się więc być najbardziej rozwiniętym ruchem oporu, który nie jest związany z radykalnym islamem. Warto zresztą zwrócić uwagę na pozytywny stosunek Libańczyków do chrześcijaństwa, wyrażający się w sprzeciwie wobec prześladowań wyznawców tej religii w regionie. Działacze ugrupowania w każde Boże Narodzenie składają życzenia chrześcijanom, a we wrześniu 2012 roku witali oni Benedykta XVI podczas jego wizyty w Libanie. Najważniejsza jest jednak geopolityczna rola Hezbollahu, będącego jedną z ostatnich ostoi rozsądnego oporu wobec Stanów Zjednoczonych i imperialistycznej polityki tego kraju.”

AHA! W 1917 r w deklaracji Balfoura jest napisane by napływający Żydzi koegzystowali z miejscową i rdzenna ludnością a dokładniej: „…NIEPODWAŻANIE OBYWATELSKICH I RELIGIJNYCH PRAW DOTYCHCZASOWEJ WSPÓLNOTY NIEŻYDOWSKIEJ W PALESTYNIE….”
Lord Rothschild – pomogliśmy w powstaniu państwa Izrael.

Source of material: YouTube: Hezbollah – The Rise of Resistance (Divine Path)
https://www.youtube.com/channel/UCozMgelDJlMCIKKfeccF1HA

===================

Subskrybuj, komentuj, udostępniaj:

YouTube
https://www.youtube.com/user/RipsonarNews
YouTube 2 https://www.youtube.com/channel/UCRfXYubZCdbIQE45BP83EMw
WWW ripsonar.pl
Blog https://ripsonar.wordpress.com
Daily https://www.dailymotion.com/vid…/x6779ba

====================

CHCESZ WIĘCEJ TŁUMACZEŃ? DOCEŃ TO CO ROBIĘ I WESPRZYJ MNIE FINANSOWO.

https://patronite.pl/RipsonarNews

Ave Ripsonar News

207
-
Rates : 0

Comments are closed.