Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 734: Jeśli Kaczyński mówi „jeśli”

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 734: Jeśli Kaczyński mówi

MinPrawdy w tworzeniu nowych komunikatów na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:

Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy

Petrudolary można wpłacać przez PayPal:
fundacjatradycji@gmail.com

Wsparcie

Kryptowaluty:
STEEM: @minprawdy
BTC: 39JtiqnYPi6Lwd5hJcDKajYXkHKdq3Gcwb
BCC: 3DznsVVupgfURgayTPbQEMZoYmsyM4jmuR
LTC: LM9VKmqJGhAq9kbuhpqUvzar8CZdwRxnVW
ETH: 0xf9682b6234312a27d90fb32b577c2221c8a1a585

Takiej podłości nie znała historia ludzkości! To miała być cudowna noc demokracji, podczas której cudowne liczenie głosów miało sprawić, że kaczyści stracą większość a siły postępu zawiążą wielką koalicję, w ramach której tow. Kidawa-Błońska miała zostać premierem, Kosiniak-Kamysz – ministrem rolnictwa a Biedroń – ministrem transportu. Niestety komisje wyborcze nie były dość rozgrzane i kolejna noc długich dziobów stała się faktem. Co wcale nie oznacza, że Kaczyński wygrał. Wytłumaczył to w szczerych prostych słowach tow. red. Tomasz Lis:

„Według mnie ten wynik PiSu jest słaby. Relatywnie słaby. Oczywiście ktoś powie – człowieku co ty opowiadasz, partia zdobyła 43,6, żadna partia w Polsce przez 30 lat takiego wyniku nie zdobyła – więc w tym sensie jest to sukces. Natomiast nie o takim wyniku myślał Jarosław Kaczyński. Jarosław Kaczyński zaczyna swoje wystąpienie od JEŚLI”.

Tak, jeśli Kaczyński zaczyna od JEŚLI to wiedz, że coś się dzieje i na pewno nie jest to sukces. Najgorsze jednak jest to, że postępowo-demokratyczni posłowie nie tylko nie zasiądą w ławach rządowych, ale przez najbliższe cztery lata będą musieli słuchać przemówień posła Brauna rozpoczynających się od słów „Panie Marszałku Wysoka Izbo Szczęść Boże”. I jak w takich warunkach realizować sztandarowe hasło: By było tak jak było! By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Comments are closed.