Metamorfoza dłoni spotkała się z niedowierzaniem… TEGO NIE BYŁO W TV! [Projekt Lady]

Metamorfoza dłoni spotkała się z niedowierzaniem... TEGO NIE BYŁO W TV! [Projekt Lady]

#ProjektLady Oglądaj „Projekt Lady” w poniedziałek o 21:30 w TVN i na player.pl: Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1

Nadszedł czas by skończyć ze sztucznym wizerunkiem i pokazać młodym damom, że kluczem do piękna jest naturalny wygląd. Po gruntownych metamorfozach czeka na dziewczęta sesja fotograficzna, która wzbudzi ogromne emocje, szczególnie gdy zobaczą jej efekty. Mnóstwo zastrzeżeń do własnego wyglądu obrazuje z jak wielkim krytycyzmem uczestniczki odnoszą się do samych siebie. Czego w sobie nie lubią? Co najchętniej by zmieniły?

Kompleksy związane z wyglądem zewnętrznym mają swoje podłoże dużo głębiej, a do tego najczęściej mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dlaczego dziewczęta widzą siebie w krzywym zwierciadle i tak bardzo siebie nie lubią? Konfrontacją z kompleksami zajmie się mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz. Dodatkowo, by uczestniczki przekonały się, że każdy walczy z brakiem samoakceptacji oraz nieustanną krytyką innych osób, swoją historię opowie Karolina Pisarek, modelka i jedna ze stu najpiękniejszych twarzy świata. Kto by pomyślał, że ona mogłaby mieć jakiekolwiek kompleksy?

Po sesji zdjęciowej, warsztatach i wyjątkowym spotkaniu, dziewczęta czeka jeden z najbardziej stresujących momentów w programie. Czas porzucić dotychczasowy wizerunek, którego uczestniczki kurczowo się trzymają! Bez makijażu, doczepów, sztucznych paznokci i rzęs – dla niektórych dziewcząt metamorfoza będzie drogą przez mękę. Batalia o każdy szczegół wypracowanego przez lata image’u w przypadku wielu uczestniczek zakończy się łzami oraz ostrą wymianą słów. Z czego najtrudniej jest im zrezygnować? Która z dziewcząt nie będzie chciała poddać się zmianom, a które zmienią się nie do poznania?

Po ciężkich zmianach, naturalnie piękne dziewczęta otrzymają zaproszenie na elegancki obiad, który zorganizuje mentorka Irena Kamińska-Radomska. Jednak nie zabraknie na nim wielu ukrytych haczyków – największym dylematem będą dla uczestniczek trunki zamawiane do posiłków. A zwłaszcza ich nad wyraz szeroki wybór…

Wieczorem dziewczęta zetkną się z kulturą i sztuką w różnych jej odsłonach. W Muzeum Narodowym będą mogły podziwiać malarstwo i rzeźbę, w Filharmonii Narodowej delektować się muzyką klasyczną, a w Mateczniku Mazowsze zobaczą widowisko przygotowane przez ludowy zespół pieśni i tańca. Czy ta forma rozrywki przypadnie im do gustu?

192
-
Rates : 0
Related videos

Comments are closed.