Przez zeznania Froda Magda została aresztowana! [19+ ODC. 442]

Przez zeznania Froda Magda została aresztowana! [19+ ODC. 442]

Oglądaj „19+” od poniedziałku do piątku o 16:30 w TVN oraz w player.pl: https://player.pl/seriale-online/19–odcinki,4814/odcinek-442,S05E442,152809
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
Aleks wylatuje niebawem do Nowego Jorku, dlatego do opieki nad swoim psem, Kaziem, musiał wynająć opiekuna. Aneta uważa, że mężczyzna jest zestresowany i proiponuje mu udział w zajęciach prowadzonych przez Marcela. Kiedy Aleks dowiaduje się, że chodzi o uwalnianie kobiecości, jest zły na Anetę, mimo to uczestniczy w zajęciach. Jedna z dziewczyn chce pomóc swojemu koledze gejowi i szuka dla niego partnera, prosi Aleksa o kontakt do niego….
Tymczasem Ala chce odwdzięczyć się Magdzie za ślub, ale nie ma pomysłu jak. Przyjaciółki podpowiadają jej udawaną podróż poślubną. Magda zabiera się do organizowania wszystkiego, ale niespodziewane wydarzenia w Scarface komplikują jej plany. W pubie pojawiają się koledzy Frodo, osiedlowi chuligani, którzy zaczepiają Błażeja. Wywiązuje się szamotanina, jeden z bandytów grozi Frodo nożem, wtedy Magda staje w jego obronie i atakuje mężczyznę butelką. Zawiadomiona o wszystkim policja zabiera dziewczynę na komisariat… Frodo boi się bandytów i kryje ich.
#19plusTVN

141
-
Rates : 0
Related videos

Comments are closed.