Reni Jusis zaśpiewała francuską piosenkę „Voyage Voyage”! [#KONCERTDLABOHATERÓW]

Reni Jusis zaśpiewała francuską piosenkę

#KONCERTDLABOHATERÓW
Oglądaj cały koncert dla bohaterów w Playerze: https://player.pl/playerplus/programy-online/koncertdlabohaterow,175488
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
Player wspólnie z Fundacją TVN „Nie jesteś sam” zapraszają do obejrzenia zapisu wyjątkowego koncertu. Akcja była podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. W koncercie wzięli udział artyści i muzycy, którzy w tym trudnym czasie wspierają walkę z koronawirusem w Polsce. Podczas wydarzenia zostały zebrane środki na wsparcie walki z epidemią.
#koncertdlabohaterów – kto wystąpił?
Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, ENEJ, Patrycja Markowska, JARY Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Roksana Węgiel, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Viki Gabor, Ania Rusowicz, Kwiat Jabłoni, Reni Jusis, Sławek Uniatowski, Sonbird, Marcin Wyrostek, Kasia Stankiewicz, Margaret, Igor Herbut, Sorry Boys, Mirek Kalisiewicz, Tomasz Lipiński (TILT piosenka finałowa), Patricia Kazadi, Paweł Domagała, Jakub Józef Orliński, Dawid Karpiuk z zespołu „Duchy.”, Blue Cafe, Katarzyna Pietras, Ania Karwan, Misia Furtak, Adam Nowak „raz, Dwa, Trzy”, L.U.C.. Każdy z wykonawców przygotował specjalny występ, a sceną był jego własny dom lub mieszkanie. Prowadzący Marcin Prokop wirtualnie połączył się z każdym z nich.
#koncertdlabohaterów – na co zostały przeznaczone środki?
Podczas koncertu odbyła się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekazała na walkę z epidemią. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych pracownikom ochrony zdrowia w Polsce.

Related videos

Comments are closed.