Wybór finałowych kreacji odebrał im mowę! TEGO NIE BYŁO W TV [Projekt Lady]

Wybór finałowych kreacji odebrał im mowę! TEGO NIE BYŁO W TV [Projekt Lady]

Oglądaj „Projekt Lady” w player.pl: https://player.pl/programy-online/projekt-lady-odcinki,4554/odcinek-12,S04E12,143108

Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1

Już tylko tydzień do wielkiego finału. Trzy uczestniczki: Liubov, Agata oraz Dominika otrzymają wsparcie w tych szczególnych chwilach. Odwiedzą je zwyciężczynie dotychczasowych edycji i będą im towarzyszyć do samego końca programu. Będą im służyć pomocą, wsparciem i doświadczeniem. W końcu każda z nich była na miejscu trzech finalistek i najlepiej wiedzą co one czują oraz jakie mają obawy.

W kwestiach kreacji na galę finałową pomoże im Małgorzata Rozenek-Majdan. Zabierze je do atelier jednej z czołowych polskich projektantek. Elegancja, pełna klasa i kobiecość – taki wizerunek pomoże im osiągnąć Viola Piekut. Czy wybory uczestniczek będą zgadzały się z sugestiami Małgosi i projektantki?

Podsumowaniem ich metamorfoz w „Projekcie Lady” będą szczere rozmowy z Tatianą. Czego najbardziej obawiają się po opuszczeniu programu? Co uważają za swój największy sukces? Czy pamiętają siebie z pierwszego dnia pobytu w pałacu w Rozalinie? Czy poradzą sobie bez parasola ochronnego?

Uczestniczki wpadną z wizytą do trzech starszych pań. O czym będą z nimi rozmawiać i co będą z nimi robić? Jakie historie opowiedzą im panie, które na myśl przywiodą im ich własne babcie. Jak te spotkania wpłyną na nie i czego dowiedzą się od wiekowych już osób o życiu?

Zwyciężczynie poprzednich edycji przygotują dla finalistek niespodzianki. Każda z nich spędzi jeden dzień w świecie swoich marzeń. Sesja zdjęciowa, praktyka u jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur oraz sportowe wyzwanie – takie przyjemności czekają na nie tuż przed finałem.

A na galę finałową przyjadą eksperci biorący udział w tej edycji, rodziny, uczestniczki z obecnej edycji oraz poprzednich sezonów, a także mnóstwo gości zaprzyjaźnionych z „Projektem Lady”. Kto zostanie zwyciężczynią tej edycji? Odpowiedź już w ostatnim odcinku programu!

194
-
Rates : 0
Related videos

Comments are closed.